אודות imageאודות image
שיבר חברת עורכי דין מתמחה בדיני משפחה (family-law) וירושה, שני תחומים ייחודיים ומורכבים בהם הצדדים לסכסוך הם קרובי משפחה אשר הגיעו לסיטואציות המחייבות פתרון ולאתגרים המצריכים מענה.

שיבר חברת עורכי דין פועלת במקצועיות, רגישות ונחישות ומספקת מענה ללקוחותיה בכל הנוגע להליכי גירושין: תביעת כתובה, חלוקת רכוש, הסדרי שהות הילדים, נישואין אזרחיים, הסכמי ממון (אישורם או ביטולם), צוואות, ירושות, אבהות, ממזרות, אופוטרופסות, סוגיות באמנת האג ותחומים נוספים הקשורים בדיני משפחה.
הצוות המשפטי של המשרד, בהובלתם של עוה"ד ד"ר יאיר שיבר ועוה"ד דורון שיבר, פועל בתל אביב מאז 2004 בקשת רחבה של תיקים החל משלב הפגישה המקדימה, דרך קביעת האסטרטגיה, ייעוץ וליווי וכלה בייצוג בערכאות הרלוונטיות וחתימת הסכמים.
שיתוף הפעולה ההדוק בין האחים שיבר, ניסיונם העשיר והמגוון במאות תיקים, והיכרותם את התחום גם מההיבט האקדמי, מאפשרים לכל לקוח ומיוצג לקבל מענה מוקפד, מקצועי ורגיש גם יחד. הסבלנות הרבה, הבנת המטריה המשפטית והאסטרטגיה הייחודית למשרד אפשרו ללקוחות רבים לעבור את המשבר עם פחות מהמורות, פחות פגיעה בילדים וכן, בסופו של דבר גם תוך הקלה.
למשרד מספר מחלקות בהם מטפלות ומטפלים טובי עורכי הדין בתחום דיני המשפחה, ובראשו עומדים, כאמור, האחים ד"ר יאיר שיבר ודורון שיבר. השניים גדלו יחד עם אחיהם הנוסף, אייל (כיום ד"ר לגיאופיזיקה), בשכונה קשת יום בבת ים. הוריהם, צביה ויעקב שיבר ז"ל העניקו להם את האמונה כי השמיים הם הגבול וכי יוכלו להגשים כל חלום. העובדה שצמחו מלמטה בכוחות עצמם ונאלצו לפלס בעצמם את הדרך לצמרת המשפטית, היא שנטעה בעורכי הדין שיבר נחישות להצליח בכל תיק ולא לקבל את המקום שבו מדורג משרדם כמובן מאליו. כחלק מכך כל מקרה מקבל אצלם יחס אישי והם מקדישים זמן ומשאבים לפיתוח כל תיק בצורה הטובה ביותר. צוות עורכי הדין במשרד כולל בנוסף לאחים שיבר שלושה עורכי דין וכן מתמחה שהוא גם טוען רבני.
ייחודיות המשרד נובעת מכך שעורכי הדין שיבר מנהלים את תיקי המשרד בשותפות מלאה. סיעור המוחות בינם לבין צוות המשרד מביא בכלל התיקים לחשיבה מעמיקה, רעננה ויצירתית תוך יישום פתרונות נקודתיים עבור כל מקרה ומקרה. שיתוף הפעולה ההדוק בין האחים שיבר, ניסיונם העשיר והמגוון במאות תיקים, והיכרותם את התחום גם מההיבט האקדמי, מאפשרים לכל לקוח ומיוצג לקבל מענה מוקפד, מקצועי ורגיש גם יחד. הסבלנות הרבה, הבנת המטריה המשפטית והאסטרטגיה הייחודית למשרד אפשרו ללקוחות רבים לעבור את המשבר עם פחות מהמורות, פחות פגיעה בילדים וכן, בסופו של דבר גם תוך הקלה.
המשרד ממוקם בדרך מנחם בגין 156, בית ״רסיטל״ קומה 26, תל אביב